SANTÉ-SKSANTÉ-SK | ZDRAVOTNÁ OBUV  - pohodlie na každom kroku

20.6.2024 
| MAPA STRÁNKY

  • sante-header-slide-01

  • sante-header-slide-01

  • Všetko pre zdravé nohy

  • sante-header-slide-04

O nás

 ,,Vybrať si z kolekcie SANTÉ znamená obuť si starostlivosť, pohodlie a pôvab.“

Santé SK je veľkoobchod so zdravotnou obuvou, ktorý je na trhu od roku 2002. Ponúka svojim odberateľom široký sortiment dámskej, pánskej, detskej, rehabilitačnej a pracovnej zdravotnej obuvi. Obuv dovážame z Českej republiky od našej materskej spoločnosti SANTÉ – zdravotní obuv, s.r.o., ktorej sme výhradný a jediný zástupcovia predaja obuvi na Slovensku značky SANTÉ. Väčšia časť obuvi je vyrábaná vo vlastnej výrobe v Proseči a menšia časť je dovážaná z krajín EU.

 

sante-baner-650x250-1

 
Mnohí z nás si neuvedomujú, že topánky môžu deformovať nohy a tým ničiť zdravie. Dnešná populácia sa pohybuje prevažne po tvrdom povrchu. Ľudská kostra a klenba nohy je však stavaná pre chôdzu po mäkkej pôde a na voľný pohyb chodidla. Bežná obuv deformuje nohu a nedostatočne tlmí nárazy pri došľape.


Santé SK preto ponúka vo svojej zdravotnej obuvi účelný systém zloženia dielov z najlepších prírodných materiálov. Tento systém zachováva zdravie ľudského tela, chráni nohy, kĺby i chrbticu pri každodennej chôdzi i státí.
Za vhodnú obuv možno považovať takú, v ktorej sa cítime príjemne a komfortne, nespôsobuje nám bolesti pri chôdzi ani pocity unavených nôh. Materiál by mal byť vzdušný, formovateľný, vložka musí čo najdokonalejšie kopírovať tvar chodidla, prípadne sa mu prispôsobovať a stabilizovať klenbu nohy.

 

 

Poslanie a vízia
 
Samotný názov podniku Santé Sk – zdravotná obuv, prezrádza poslanie každej topánky tejto značky. Poslaním je ponúkať na trhu zdravotnú obuv a tomu je podriadená kompletná konštrukcia a zloženie jednotlivých dielov všetkých modelov obuvi. Jej používanie pôsobí pozitívne na zdravie nôh a šetrí kĺby i chrbticu. Celkovo tým prispieva  k vitalite a pohode svojho užívateľa.

Vízia: ,,Starostlivosť a pohodlie na každom kroku.“

 

Home


SANTÉ SK, s.r.o.
M.R. Štefánika 71
010 01 Žilina

Infolinka


INFOLINKA:
+421 41 4214 787


INFOMAIL


INFOMAIL:
info@sante-sk.sk